FLASHER PODPISAŁ KONTRAKT Z DOMINO!
FLASHER PODPISAŁ KONTRAKT Z DOMINO!
FLASHER PODPISAŁ KONTRAKT Z DOMINO!
12.03.2018

FLASHER PODPISAŁ KONTRAKT Z DOMINO!

Od momentu, gdy pojawili się z wydaną własnym sumptem EP-ką w 2016 roku emanowali zarówno jasnością intencji, jak i promienną pewnością siebie.


Flasher tworzy pochodzące z Waszyngtonu trio: Taylor Mulitz (gitara), Daniel Saperstein (bas) i Emma Baker (perkusja). Od samego początku ich zbierające pozytywne recenzje wydawnictwo pokazywało jasną strategię. Za każdym razem, przeskakując od shoegaze do muzyki punk i z powrotem, sprawili że oferowana przez nich energia i melodyjna łatwość od razu przykuwały uwagę.


Teraz grupa podpisała kontrakt z Domino, i z tej okazji opublikowała teledysk do piosenki ‘Skim Milk’.


YouTube


Tematy jakie poruszamy w ‘Skim Milk’ i towarzyszącym mu teledysku, mogą być opisane jako nawiedzanie przez własne pragnienie przynależności - opisują swoją nową kompozycje muzycy Flasher. Nie lamentujemy, że "nie ma przyszłości, nie ma przeznaczenia" - my do niej nawołujemy.

 

 Od uzyskania kredytu hipotecznego, przez pójście do college'u, po tworzenie polityki publicznej, ludzie zawsze mówią ci, abyś myślał o swojej przyszłości, by dokonywać wyborów w imię przyszłości. Ale większość ludzi nie ma przywileju żyć poza teraźniejszością. Ten rodzaj przyszłego czasu to aspiracyjna bzdura oznaczająca bycie przetrzymywanym jako zakładnik przez przyszłość, która już cię opuściła. Chcielibyśmy raczej uciec się do czegoś nowego i nieznanego, niż trzymać się dobrego życia, które nas nienawidzi i oczekuje od nas, byśmy zrobili lemoniadę z nieszczęścia. Zamiast trzymać się i stać w miejscu, jesteśmy tu, aby powiedzieć tobie (i sobie) - idź.”.