KLIP: JMSN - 'Where Do U Go'
KLIP: JMSN - 'Where Do U Go'
KLIP: JMSN - 'Where Do U Go'
19.04.2017

KLIP: JMSN - 'Where Do U Go'

JMSN, producent i piosenkarz z Detroit, dzieli się dziś nowym klipem do “Where Do U Go”, czyli drugiego singla ze swojej nadchodzącej wielkimi krokami płyty “Whatever Makes U Happy”.

YouTube


Czarno-biały teledysk, w którym oprócz JMSNa występuje również aktorka Alexa Demie, jest w pełni wyreżyserowany i zmontowany przez samego JMSNa. Jak twierdzi autor: “Ten klip to dosłowna ilustracja tekstu tytułowej piosenki – chodzi tu o niepewności związane z każdą relacją miłosną. Gdzie idzie moja kochanka? Czy spotyka się z kimś innym?”.


Płyta “Whatever Makes U Happy” ukaże się w sprzedaży już 28 kwietnia (już teraz dostępna w pre-orderze na http://www.sonicrecords.pl/catalogs/view/whatever-makes-u-happy).


JMSN zyskał bardzo dobrą reputację dzięki niezapomnianym występom na żywo i swoim własnym „markowym” brzmieniom, zdobywając uznanie legend R&B, takich jak Puff Daddy czy Usher. Talent JMSNa doceniły natychmiast takie sławy jak: Kendrick Lamar, Game, Mac Miller, J. Cole, Tyga, Ab-Soul, Kaytranada, Ta-ku i wielu innych.


JMSN usłyszeć będziemy mogli 30 czerwca na tegorocznym  Open’er Festival.