SUPERORGANISM ZAPOWIADA DEBIUTANCKI ALBUM
SUPERORGANISM ZAPOWIADA DEBIUTANCKI ALBUM
SUPERORGANISM ZAPOWIADA DEBIUTANCKI ALBUM
04.01.2018

SUPERORGANISM ZAPOWIADA DEBIUTANCKI ALBUM

Superorganism, typowany jako jeden z najgorętszych nowych artystów 2018 roku, podaje szczegóły swojego oczekiwanego debiutanckiego albumu.


Ośmioosobowy zespół, będący wielokulturową mieszanką artystów, którzy znaleźli się na krótkiej liście BBC Sound Of i VEVO dscvr, wyda swój pierwszy album zatytułowany po prostu ‘Superorganism’ już 2 marca nakładem Domino.
Wyprodukowany i skomponowany przez samych muzyków oraz nagrany w studiu w Londynie album ‘Superorganism’ charakteryzuje niezwykła pewność siebie, która promieniuje radością i kalejdoskopową mieszanką dźwięków oraz wizualizacji. Będąc pod wpływem takich artystów jak Devo, Beck i The Avalanches, zespół stworzył ścieżkę dźwiękową pokazującą szybką trajektorię od domowego projektu do globalnej audiowizualnej potęgi. Na płycie znajdą się zarówno znane już single ‘Something For Your M.I.N.D.’ i ‘It’s All Good / Nobody Cares’, jak i najnowszy ‘Everybody Wants To Be Famous’.

 

Zaprezentowanej właśnie piosence ‘Everybody Wants To Be Famous’ towarzyszy teledysk, którego wyreżyserował Robert Strange.


YouTube


Tracklista:

01 It’s All Good                                  

02 Everybody Wants To Be Famous

03 Nobody Cares      

04 Reflections On The Screen         

05 SPRORGNSM                

06 Something For Your M.I.N.D.

07 Nai’s March                      

08 The Prawn Song              

09 Relax

10 Night Time