CAR SEAT HEADREST PREZENTUJE UTWÓR ‘MY BOY (TWIN FANTASY)’
09.02.2018

CAR SEAT HEADREST PREZENTUJE UTWÓR ‘MY BOY (TWIN FANTASY)’

Car Seat Headrest ujawnił kolejny przedsmak nowego albumu.

‘Twin Fantasy’ to płyta w nowo nagranej i zaaranżowanej wersji, wydanego własnym sumptem w 2011 roku dzieła o tej samej nazwie. Ukaże się 16 lutego nakładem Matador Records.


Otwierający album utwór ‘My Boy (Twin Fantasy)’ rozpoczyna rzadka deklaracja:


My boy, we don’t see each other much (Mój chłopcze, nie widzimy się zbyt często)” i rozkwita w stronę niebosiężnego punktu kulminacyjnego, z afirmującą życie mantrą: „It’ll take some time, but somewhere down the line / We won’t be alone (Zajmie to trochę czasu, ale kiedyś / Nie będziemy samotni)”, będącej deklaracją intencji całej płyty, oferującej ekscytujący i pełen przygód emocjonalny i dźwiękowy świat.


Utwór jest dostępny do odsłuchu za pośrednictwem Spotify:
https://open.spotify.com/album/5naToLeNqEK0QmP85OHNUn


Po wydaniu singli ‘Beach Life In Death’, ‘Nervous Young Inhumans’ (razem z towarzyszącym teledyskiem, który był reżyserskim debiutem Toledo) oraz ‘Cute Thing’ (którego premiera odbyła się w BBC 6 Music), ‘Twin Fantasy’ już przybiera kształt jednej z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku.


Wraz z siedmioosobowym zespołem (w którego skład wchodzą członkowie Naked Giants), Car Seat Headrest, pojawią się ze swoim show w Australii i Europie - w tym w maju zagrają brytyjską trasę koncertową, która obejmie największy ich własny koncert w dotychczasowej karierze w londyńskim Roundhouse - a także zagrają w kilku miastach zachodniego wybrzeża, mając także w planach większą trasę po Stanach Zjednoczonych.

 

Tracklista:

1. My Boy (Twin Fantasy)

2. Beach Life-In-Death

3. Stop Smoking (We Love You)

4. Sober to Death

5. Nervous Young Inhumans

6. Bodys

7. Cute Thing

8. High to Death

9. Famous Prophets (Stars)

10. Twin Fantasy (Those Boys)