KLIP: HOOKWORMS – ‘Each Time We Pass’
KLIP: HOOKWORMS – ‘Each Time We Pass’
KLIP: HOOKWORMS – ‘Each Time We Pass’
01.02.2018

KLIP: HOOKWORMS – ‘Each Time We Pass’

W przededniu wydania nowego albumu ‘Microshift’, Hookworms udostępnia teledysk do jednej z piosenek z tej płyty.


‘Each Time We Pass’ zaśpiewany przez Alice Merida Richards z Virginia Wing wyróżnia się na płycie i jest pierwszym utworem zespołu, powstałym podczas prawdziwej muzycznej współpracy.
Wieloletni współpracownik Hookworms - artysta wideo Sam Wiehl - stworzył teledysk wykorzystując trójwymiarowe skany zespołu, ich fanów i przyjaciół.


Jak mówią sami muzycy: „Ten utwór jest pierwszym, przy którym pracowaliśmy z artystą z zewnątrz zespołu, w najbardziej nowoczesnym znaczeniu tego słowa. To było niezwykle satysfakcjonujące doświadczenie i ‘Each Time We Pass’ jest jedyną piosenką Hookworms gdzie możemy stanąć z tyłu i podziwiać to tak, jakby było stworzone przez zupełnie inny zespół.”.


YouTube


‘Microshift’ przyniesie pierwszą nową muzykę zespołu z Leeds od trzech lat, pokazującą sejsmiczną zmianę w brzmieniu, dynamice, pisaniu piosenek i produkcji, przy jednoczesnym zachowaniu energii i zawiłej muzykalności. Album przynosi posiniaczone, ale przy tym piękne piosenki, które uczyniły z Hookworms jeden z najbardziej hołubionych młodych zespołów z Wielkiej Brytanii.


Tracklista:

1. Negative Space

2. Static Resistance

3. Ullswater

4. The Soft Season

5. Opener

6. Each Time We Pass

7. Boxing Day

8. Reunion

9. Shortcomings